Výklad karet

Nevím, jakým způsobem je zkonstruován telefon, nikdy jsem ho nevyráběla. Ale používám ho a funguje. Nevím, jak se stane, že se poskládají obrázky v kartách tak, aby tvořily větu. Ale je tam. Jenom si přečtu ,,smsku”.

S kartami se musí zacházet opatrně. Je to, jako když dáte člověku do rukou sirky. Může se popálit, může zapálit stoh slámy nebo může rozdělat oheň, uvařit jídlo a dát najíst hladovému.

A jídlo…?

Co bylo, nemůžeš změnit, stalo se to. Ale ty můžeš tomu porozumět, postavit si v sobě ty správné mantinely, aby se totéž už nemohlo zopakovat. Taky můžeš teď udělat dobrý krok, zjistit, co ti jde do cesty a jak s tím naložit. Jak se vyhnout problému, který se na tebe valí? Jaké je nejlepší východisko? Jak naopak jít naproti šanci, která pluje kolem tebe, aby tě neminula?

Někdy se nevyznáš ve svojí vlastní situaci, je zamotaná. A přijde ti ,,smska”, kde vidíš vykreslenou situaci jasně jak na dlani. Zorientuješ se a můžeš jít dál.

V kartách se najde mnoho odpovědí na všechna možná témata. Přijď si popovídat, nahlédnout za oponu a dozvědět se … Možná to pohladí tvoji duši 🙂